Březen 2014

Fantazie

1. března 2014 v 22:49 | Veronica |  Úvahy
Takže fantazie. Téma týdne.
Je dobré mít fantazii? Určitě. Ale jen ve správném množství. Člověk by měl mít určitě nějakou fantazii, protože reálný svět je- nudný. Někdy zkrátka potřebujeme utéct od veškeré reality. Protože realita je někdy až moc krutá. Ale v dnešní době, kdy je všekerá volná aktivita nahrazena seděním u počítače, co můžeme čekat? Co můžeme čekat od fantazie mladých lidí, když převážná většina má velmi omezenou slovní zásobu a myšlenky? Samozřejmě,okey, každého věc. Ale proč zůstávat jen u přízemní reality, když snít je taky krásné? V dnešní době je mnoho způsobů, jak si fantazii rozvíjet a obohacovat. Bohužel nejsou pro většinu mládeže "až tak zábavné". Například literatura. Není nic hezčího než ležet na trávě v létě se skvělou knížkou.Také malování rozvíjí fantazii, ale stejně tak i hudba, způsobů je opravdu povícero.
A co mám já na fantazii ráda?
Díky tomu, že už od dětství hodně čtu knížky,právě s fantasy tématikou,mám myslím fantazii dobrou. Na světě fantasy, ať už tom knižním nebo jen snění se mi líbí to nekonečno možností. Dělat cokoliv, s kýmkoliv, zkrátka fantazie. :)
Co se táče mých oblíbených fantasy postav jsou jimy upíří,zombie a kouzelníci. Doporučuji knížní sérii Harry Potter, Krásní Mrtví a Upíří Deníky.
Wewí :)

About...

1. března 2014 v 17:22
Milí čtenáři,
právě jste narazili na můj blog. Ale asi si říkáte o čem tenhle blog asi je, co od toho máte očekávat? Podle názvu 'Život podle Wewí' vám asi došlo, že z větší části bude o mém životě. Já říkám ano,ne i ano. Bude o mém životě, ale i o životě jiných. Zkrátka o věcech které jsou mi blízké, co mě baví, co se mi líbí.
Čili tu najdete hlavně příspěvky o hudbě konkretně metalu,anime a různých stylech jako jsou např. scene,emo,gotic,atp. :)
Ještě bych chtěla zmínit nebo spíše poprosit, jestli někdo děláte desing na blog byla bych moc ráda, kdyby se mi někdo naskytl. V případě zájmu pište na muj facebook- https://www.facebook.com/verca.redova
Ffff..můžeme začít? Nejdřív mám napíšu něco o sobě, aby jste aspoň měli představu, kdo že tu bude psát takové retardované články :D .

Jmenuji se Verča a narodila jsem se 19.5. 2000 v Šumperku, kde i současně bydlím. Chodím do osmé třídy na šestou základní školu. Po ukončení základní školy, bych chtěla na gymnázium a poté na vysokou školu studovat žurnalistiku a později se jí i živit. Nebo na uměleckou školu obor fotografování, ale nic z toho není reálné a tak je dost pravděpodobné, že budu pracovat ve fabrice jako moji rodiče :D . Už tři roky hraji na akustickou kytaru, ale jsem pořád začátečník a to ještě s odřenýma ušima :D . Sice si nemyslím, že umím zpívat ale čtyři roky sem chodila do sboru, na který mám hodně vzpomínek. Strašně ráda, kreslím a koukám se na anime. ( sice mi to kreslení moc nejde ale to se časem zpraví- někdy sem kdyžtak postnu nějaký obrázek :D ) Moje oblíbené anime je Death note, Elfen Lied a Naruto. Ze všeho nejradši koukám na Teorii Velkého Třesku,American Horror Story a The Vampire Diaries. Strašně ráda čtu, za týden jsem schopna přečíst šest knížek o cca 200 stránek nebo tedy spíš byla schopná , teď už je na všechno málo času. Moje nejoblíbenější knížní série je Harry Potter, Upíří Deníky a Krásní Mrtví. Co se týče mých psacích schopností, tak už odmala píšu různé příběhy a povídky, potom to pokračovalo přes blogy, které jsem měla cca 4, pokud počítám ty s větší náštěvností. Hudba hraje v mém životě velkou roli, ze všeho nejvíc jak už jsem se zmínila poslouchám metal, konkretně deathcore, hardcore,metalcore,gotic metal,screamo. Moje oblíbené skupiny jsou Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, Suicide Silence, AC/DC, Bullet For My Valentine,Escape The Fate, Nightwish,Within Temptation a Evanescence. (je toho ještě víc ale to by už bylo moc dlouhý článek :D ) .Osobně se neřadím do žadného stylu, většina lidí mě řadí do emo nebo scene. Na závěr přikládám pár fotek:


Wewí :)