Srpen 2014

Záhada hory mrtvých- armádní experiment nebo tajemná cizí síla?

20. srpna 2014 v 21:27 Parapsychologie
'Záhada hory mrtvých' neboli incident známý i pod názvem 'Zánik Djatlovy výpravy' je název pro nevysvětlitelné úmrtí devíti mladých lidí, pod vedením Igora Djatlova. K těmto dosud neobjasněným úmrtím došlo večeru 2. února 1959 ve známém ruském pohoří Ural, na východu hory Cholat Sjachyl, což je mimo jiné v překladu 'Hora Mrtvých'. Průsmyk, kde došlo k onomu incidentu byl po pojmenován Djatlův průsmyk po vedoucím výpravy. Cílem výpravy bylo dosáhnout vrcholu hory Otorten v překladu 'Místo, kam nechoď' ve Sverdlovské oblasti na Uralu, která se nachází přibližně 10 km od místa neštěstí. Plánovaná trasa byla zařazena do kategorie III co se obtížnosti týká, tedy nejnáročnější. Členové výpravy byli zkušení horalové, kteří za sebou měli několik náročných horských túr a výstupů. Úspěchu se však nedočkali a třetí noc je oficiálně podle sovětských vyšetřovatelů zabila "spontanní síla, kterou nebyli schopni přemoci".

Informačka- co s blogem, etc

19. srpna 2014 v 18:46 | Veronica |  Nezařazeno
Čůůůs. Zas jsem tu já, po 589667462 letech.
Jasný, jsou to asi jen dva měsíce, but who cares. :D Asi jste si už mohli všimnout, že to tu v poslední době nebylo aktivní. Bylo to hlavně z důvodu, že červenec jsem měla nehorázně nabitej akcema, nejdřív tábor, pak dovolená a i v hlavě to byl docela guláš. :D A ty další týdny jsem si chtěla užít prázek dokud jsou a nestrávit je za počítatem -.- Nicméně tyhle dva poslední týdny mam viceméně volno, takže jsem se rozhodla, že konečně to trochu tady zprovozním. Ale...zase nic nemohu slíbit, protože bude tedka i dost akciček s kamoškama a kamošema, ale aspon už jsem doma ^-^ Ale budu se snažit být co nejaktivnější, protože třeba dneska jsem šla ven jen ráno a ted je odpoledne a já se nudím o.o . Nicméně, na co bych se chtěla hlavně zaměřit:

Parapsychologie

První článek s názvem Spánkova paralýza nebo démon? sklidil ku jiným článkům do
cela velký úspěch, samozřejmě chci v téhle sekci článků pokračovat. Ptala jsem se vás na konci článku, že mám dva nápady na článek- fénomén ducha poltergeista nebo dokumentaci sanatoria Waverly Hills. Pár jedinců se mi na facebooku ozvalo, že by pojednání o sanatoriu mohlo být lepší, ale nakonec jsem se stejně rozhodla, že napíšu o něčem úplně jiném a je to zrovna téma, na které by se dala rozjet dobrá diskuse. Ale o sanatoriu článek bude v blízké době též, protože tak významné místo se nedá vynechat.

Zlomená růže

V tomhle "projektu" bych chtěla určitě také pokračovat, jenže ohlasy
nejsou tak velké jako u předcházejícího tématu. I přesto chci v psaní knihy pokračovat, ale bude to spíš takový vedlejší projekt. Co jsem si teď nedávno četla již sepsané kapitoly, tak bych spoustu věcí v nich ještě poupravila, ale děj bude stejný. Akorát mě osobně chybí detailný popis odvykání a celého toho drogové života, což je velký aspekt celého příběhu. Takže se zaměřím na přepsání knihy a na nové kapitoly. Navíc začíná nový školní rok, takže opět v hodinách budu nové kapitoly sepisovat, jako doted :D .Básně, písně, úvahy...

Tohle je na žebříčku mých článků asi věc, kterou už tu asi moc neuvidíte. Jak jsem řekla, chci se zaměřit hlavně na články, které mají pravidelné čtenáře a které lidi zaujmou, ne že by úvahy nebo básně nikdo nečetl, ale není to něco na co bych se vyloženě chtěla zaměřit. Určitě, pokud nějakou báseň napíšu ( a bude na nějaké té "úrovni" ) tak ji sem přidám, taktéž i s úvahami a články na téma týdne, ale vyloženě to nebude moji prioritou a charakteristikou blogu.

Snad jsem vám tímhle článkem osvětlila pár věcí a snad konečně nebudu tak líná něco sepsat.:D Ale sem to já, no^^
Doufám že se těšíte na nové články! :D

I'm watching u, bitch !