Informačka- co s blogem, etc

19. srpna 2014 v 18:46 | Veronica |  Nezařazeno
Čůůůs. Zas jsem tu já, po 589667462 letech.
Jasný, jsou to asi jen dva měsíce, but who cares. :D Asi jste si už mohli všimnout, že to tu v poslední době nebylo aktivní. Bylo to hlavně z důvodu, že červenec jsem měla nehorázně nabitej akcema, nejdřív tábor, pak dovolená a i v hlavě to byl docela guláš. :D A ty další týdny jsem si chtěla užít prázek dokud jsou a nestrávit je za počítatem -.- Nicméně tyhle dva poslední týdny mam viceméně volno, takže jsem se rozhodla, že konečně to trochu tady zprovozním. Ale...zase nic nemohu slíbit, protože bude tedka i dost akciček s kamoškama a kamošema, ale aspon už jsem doma ^-^ Ale budu se snažit být co nejaktivnější, protože třeba dneska jsem šla ven jen ráno a ted je odpoledne a já se nudím o.o . Nicméně, na co bych se chtěla hlavně zaměřit:

Parapsychologie

První článek s názvem Spánkova paralýza nebo démon? sklidil ku jiným článkům do
cela velký úspěch, samozřejmě chci v téhle sekci článků pokračovat. Ptala jsem se vás na konci článku, že mám dva nápady na článek- fénomén ducha poltergeista nebo dokumentaci sanatoria Waverly Hills. Pár jedinců se mi na facebooku ozvalo, že by pojednání o sanatoriu mohlo být lepší, ale nakonec jsem se stejně rozhodla, že napíšu o něčem úplně jiném a je to zrovna téma, na které by se dala rozjet dobrá diskuse. Ale o sanatoriu článek bude v blízké době též, protože tak významné místo se nedá vynechat.

Zlomená růže

V tomhle "projektu" bych chtěla určitě také pokračovat, jenže ohlasy
nejsou tak velké jako u předcházejícího tématu. I přesto chci v psaní knihy pokračovat, ale bude to spíš takový vedlejší projekt. Co jsem si teď nedávno četla již sepsané kapitoly, tak bych spoustu věcí v nich ještě poupravila, ale děj bude stejný. Akorát mě osobně chybí detailný popis odvykání a celého toho drogové života, což je velký aspekt celého příběhu. Takže se zaměřím na přepsání knihy a na nové kapitoly. Navíc začíná nový školní rok, takže opět v hodinách budu nové kapitoly sepisovat, jako doted :D .Básně, písně, úvahy...

Tohle je na žebříčku mých článků asi věc, kterou už tu asi moc neuvidíte. Jak jsem řekla, chci se zaměřit hlavně na články, které mají pravidelné čtenáře a které lidi zaujmou, ne že by úvahy nebo básně nikdo nečetl, ale není to něco na co bych se vyloženě chtěla zaměřit. Určitě, pokud nějakou báseň napíšu ( a bude na nějaké té "úrovni" ) tak ji sem přidám, taktéž i s úvahami a články na téma týdne, ale vyloženě to nebude moji prioritou a charakteristikou blogu.

Snad jsem vám tímhle článkem osvětlila pár věcí a snad konečně nebudu tak líná něco sepsat.:D Ale sem to já, no^^
Doufám že se těšíte na nové články! :D

I'm watching u, bitch !

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama